10-06-2008 Mixing.hu Sessions with Szanszy

How do you rate this show?

  • MASSIVE!

    Votes: 2 25.0%
  • Good

    Votes: 2 25.0%
  • Decent

    Votes: 1 12.5%
  • Pretty bad

    Votes: 3 37.5%
  • No thanks, not my style

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    8
A Big sky nagyon durva volt...Audrey olyan hamis volt hogy nem tudtam sírjak vagy röhögjek:D egyedül Jennifer Rene énekelt tisztán... pedig az egészet is le lehet ám tölteni mindenhonnan...hát nem csalódtam a fiúban tényleg :D de aznap engem kárpótolt hogy Szeifert bulin zúztam...az Armint meg pótolom azt hiszem Balaton Soundon, ha minden úgy alakul....:)

mp3-ban megtaláltam az egészet, az meg is van...
Szal Sound. :grinning: Biztos tuti lesz:music:
Akkor tényleg nem panaszkodhatsz..azért az se semmi ha Szeifert bulin zúzhat az ember XD
 
Time for another Shah track, so he can continue his quest to be in half the tracks of this set.
 
mp3-ban megtaláltam az egészet, az meg is van...
Szal Sound. :grinning: Biztos tuti lesz:music:
Akkor tényleg nem panaszkodhatsz..azért az se semmi ha Szeifert bulin zúzhat az ember XD

Aznap nem pultban, hanem pult előtt zúztam :) azért nem mondom hogy olyan jó volt mint Armin lett volna, de azért imádom a bolond palit :DD egy órával ezelőtt volt a műsoromban a Guestmixe:)
 
09. Jordon Sparks, Chris Brown- No air (Jason Nevins remix)
 
Aznap nem pultban, hanem pult előtt zúztam :) azért nem mondom hogy olyan jó volt mint Armin lett volna, de azért imádom a bolond palit :DD egy órával ezelőtt volt a műsoromban a Guestmixe:)

vááoooo. Nem semmi.
Én viszont lépek, további sok sikert!:grinning:
 
yeeey for a Sate of Pop :blink:


awful track, sounds like Spice Girls :p
 
My comment was about the Fallout Boy track... at one point there's a line "he tastes like you, only sweeter".
oooooo i didnt hear that ,,,was making pancakes ...but that was the lyrics for real.....oh my god
 
:wow: i thought it was eurovision song contest :lol:
 

Back
Top