10-06-2008 Mixing.hu Sessions with Szanszy

How do you rate this show?

  • MASSIVE!

    Votes: 2 25.0%
  • Good

    Votes: 2 25.0%
  • Decent

    Votes: 1 12.5%
  • Pretty bad

    Votes: 3 37.5%
  • No thanks, not my style

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    8
nem bírom követni a dolgokat rendesen !!!:) visszanéztem itt volt 8 hozzászólás, azt se tudom mi van már :D
 
Hmmm, "I'm fine without you now" vs "I'm fine without you near"...

Something familiar about these vocals.
 
nem bírom követni a dolgokat rendesen !!!:) visszanéztem itt volt 8 hozzászólás, azt se tudom mi van már :D

Ilyen lassú volnál? :P
Azt kérdeztem, h nem vágod mikor van az Armin Only 2008 DVD kiadásának dátuma?
 
Ilyen lassú volnál? :P
Azt kérdeztem, h nem vágod mikor van az Armin Only 2008 DVD kiadásának dátuma?


azt nem tudom, de már megnéztem másnap az egészet :D
szerintem még nem hivatalos...igen ilyen lassú voltam végig se bírtam hirtelen mindent olvasni!
 
In my world, the word "nice" is not allowed to be prepended to the phrase "set of vocal tunes".
huh i didn't see your post ...well they are all my favorite vocal tunes ,,,then great vVOCAL tunes... alright... hahahahah:hug:
 
azt nem tudom, de már megnéztem másnap az egészet :D
szerintem még nem hivatalos...igen ilyen lassú voltam végig se bírtam hirtelen mindent olvasni!

Én csak egy olyat találtam ami valami tv közvetítés volt..pár órás.
És nem okozott csalódást a srác, ugye? :):)
Viszont a big sky nagy gáz volt! :)
 
Én csak egy olyat találtam ami valami tv közvetítés volt..pár órás.
És nem okozott csalódást a srác, ugye? :):)
Viszont a big sky nagy gáz volt! :)

A Big sky nagyon durva volt...Audrey olyan hamis volt hogy nem tudtam sírjak vagy röhögjek:D egyedül Jennifer Rene énekelt tisztán... pedig az egészet is le lehet ám tölteni mindenhonnan...hát nem csalódtam a fiúban tényleg :D de aznap engem kárpótolt hogy Szeifert bulin zúztam...az Armint meg pótolom azt hiszem Balaton Soundon, ha minden úgy alakul....:)
 
huh i didn't see your post ...well they are all my favorite vocal tunes ,,,then great vVOCAL tunes... alright... hahahahah:hug:

Sorry, I should've been more clear. No adjective of a positive nature may be used in front of that phrase. :P

I'm glad you're enjoying it. :grinning:
 

Back
Top