03-02-2011 DJ Revel - Revel's Radio Show 164

How do you rate this show?

  • Decent

    Votes: 0 0.0%
  • Pretty bad

    Votes: 0 0.0%
  • No thanks, not my style

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    11
Tom Colontonio - Turn that shit up :dance:
 
z takich większych imprez no to Mayday, Toxicator-bardziej hardstyle'owa biba, Soundtropolis w Ogrodzieńcu w ruinach zamku,no i jakieś mniejsze imprezki też się pojawiają..
no a te mniejsze z trancem to w klubach tak ?Bo na maydayu byłem 7 lat temu a ogrodzieniec mnie nie interesuje, tymbardziej toxicator:music:
 
no a te mniejsze z trancem to w klubach tak ?Bo na maydayu byłem 7 lat temu a ogrodzieniec mnie nie interesuje, tymbardziej toxicator:music:

No mnie Toxi też nie interesuje.. a trancem tu ciężko, wiem, że w Katowicach była jakaś impreza trnce'owa ale to w jakimś klubie.. No a jutro w Onyx'ie w Tarnowskich Górach będzie grał Woody van Eyden i może się wybiorę.. ;)
 
No mnie Toxi też nie interesuje.. a trancem tu ciężko, wiem, że w Katowicach była jakaś impreza trnce'owa ale to w jakimś klubie.. No a jutro w Onyx'ie w Tarnowskich Górach będzie grał Woody van Eyden i może się wybiorę.. ;)
\O/ jedź !!! opowiesz jak było :)
 
\O/ jedź !!! opowiesz jak było :)

No jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pojade i opowiem :)
w ogóle Onyx często różnych gości zaprasza z zagranicy, jeden z lepszych klubów na Śląsku :music:
 
No jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pojade i opowiem :)
w ogóle Onyx często różnych gości zaprasza z zagranicy, jeden z lepszych klubów na Śląsku :music:
nigdy nie słyszałem o tym klubie nawet nie bardzo wiem gdzie są Tarnowskie Góry:):lol:
 
woody van eyden grał ostatnio w Lemoniadzie (Pomarańcza) - dawniej wyzszy wymiar

zagrał shit, ktory wogole nie przypominal Tranceu

nie polecam
 
woody van eyden grał ostatnio w Lemoniadzie (Pomarańcza) - dawniej wyzszy wymiar

zagrał shit, ktory wogole nie przypominal Tranceu

nie polecam

kiedyś Woody produkował zajebisty trance:):music:np. "together" kawałek masakra :)
 
No jestem ciekawa jak zagra w Onyx'ie
 
Download this ah.fm dj set - download link in the first post of this thread! \o/
 

Back
Top