05-06-2008 DJ Revel - Revel's Radio Show 102

How do you rate this show?

  • MASSIVE!

    Votes: 3 60.0%
  • Good

    Votes: 2 40.0%
  • Decent

    Votes: 0 0.0%
  • Pretty bad

    Votes: 0 0.0%
  • No thanks, not my style

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5
Niestety nie moge ;P Najbliższy event to Sunrise :mml:




Ja poza tego typu imprami mam zamiar jeszcze wbic sie na Nelly Furtado ... bo jest w Poznaniu 11 lipca :clap: :clap: :clap:
 
Hello although how are you doing :)
actually i'm quite fine,cause i managed to sleep for 8 hours :super: and that's something that i couldn't do in the past 4 days!
So......do you enjoy these sounds?
:choon:
 
Reveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ;)
Awesome Tracks ;) :wub:
:mml: :super: :mml:
 
yes yes ... say it right ;) and many many more hits ;)
rnb hits ;)
:mml:

I like only the Say It Right ;P Every parts of my body and mind loves TRANCE MUSIC :love:
 
:choonalert: where's Revel as usual, he post a TL of our great show :super:
 
I like only the Say It Right ;P Every parts of my body and mind loves TRANCE MUSIC :love:

No widzisz ... jak uwielbiam trance ... ale prawdziwa ... juz prawie 14 letnia milosc ... to RAP ... :) zreszta gram w radiu tez ... ale wlasnie RAP ... RNB :):super:
 
No widzisz ... jak uwielbiam trance ... ale prawdziwa ... juz prawie 14 letnia milosc ... to RAP ... :) zreszta gram w radiu tez ... ale wlasnie RAP ... RNB :):super:

W sumie możemy sobie pisać po polsku, a nie ja świruje z angielskim hahahaha :mml: Ja kiedyś też coś tam słuchałam ;P ale Trance to moja najwieksza miłość, szczególnie Uplifting :love:
 
W sumie możemy sobie pisać po polsku, a nie ja świruje z angielskim hahahaha :mml: Ja kiedyś też coś tam słuchałam ;P ale Trance to moja najwieksza miłość, szczególnie Uplifting :love:

Ja w sumie za dzieciaka wychowywalem sie na Westbamie ... Marushy itd ...
Więc moje początki to wlasnie taka muzyka ... pozniej cos mnie zbiło z tego tropu ... na RAP ... chociaz jak widac TRANCE na zawsze pozostanie w moim sercu ...
Zreszta co jakis czas ... dostaje linka na audycje ... bo gra tutaj moj sasiad DJ Sacha ... chlopak co jakis czas przypomina mi , ze Trance mam w sercu ... pare bitow ... kawalek melodii ... i znow wiem co w sercu gra :)
 
Monika ... proponuje Ci kiedys sciagnac sobie kawalek Jam & Spoon Hands of Yello - I Pull My Gun Twice ... to prawie samo zrodlo :)
 
what's wrong with my post!
i said hello to every1 here!
and then i answered to those who said hi to me!
so i can't understand what's wrong!
 

Back
Top