12.05.2007 Sacha Presents X-Ray Session AH#07

no ten kawalek calkiem niezly :) a to znaczy ze ma byc za 5 minut na moim dysku hahahahahah ;) zart ;) dajesz dajesz :) :p
 
Witam to moj pierwszy raz tutaj (mowia ze pierwszy raz zawsze boli) niezly secik potrzebuje playlisty do tego sa dwa kawalki ktore za ch...nie wiem jak sie nazywaja...pozdrowiciel
 
panowie ? do ktorej secik ? :) :D:D:D:D
 
Witam SinEater mam nadzieje ze Pierwszy i nie ostatni Pozdrowionka dla ciebie !!! ;)
 
hmmm chyba sie nie dowiem i zaraz sie tam przejde ;)
 
aaa ookej :) danke :) hehehehe
 
afterhours slucham od dawna ale dzisiaj cos mnie kopnelo zeby sie regnac (pewnie Twoj set ) mam pytanie bo jestem zielony czy potem sety sa gdzies do pobrania z playlista czy filowac na replay i rec...
 
Sety wszystkie sa dostepne u mnie na www.djsacha.eu na www.torrents.ah.fm chwilowo u mnie na www seciki sa nie dostepne zmiana serva od niedawna sponsorowana storonka przez Mr.Wolf chwila cierpliwosci i wszystko bedzie na miejscu! no i mysle ze na REPLAY tez sie zalapie :D
 
wuhaaaaaaaa ten kawalek w sam raz dla mnie :) :rock: to jest :) dajesz dajesz miszczu hahahahaha :) pozdrooooo
 
uuuu nie no kozak kozak ten track :)
 
ty so much gunna grab it laterz cus my net connection suckz...swietna robota Sasha
 
Panie Dj pare slow do wiernych prosimy :) hehehe :)
 
wooooooooooow dawaj dawaj z tym kawalekiem :rock: :rock :rock: niceeeeeeeeeeeeeeeee!!! ONE :rock: :p
 
sacha.jpg




THX all For comments and Tuned in ! See you in Next Show !
By​
 

Back
Top