19-06-2007 DJ @LeX - ASoM Gathering 005

great set .. just tuned in though :(:(

welcome brother !!

No tylko ze ja wyjezdzam do brata do anglii :/
ale mam nadzieje ze pojade w tym roku na sensation white we wrocku ;)
wpadne w koszulce AH to pewnie pare osob spotkam z grona radiowcow :)

a co brat robi w angli.. ja sie chyba bende przeprowadzal tam.. chcem jakis kontaktuw nabrac sie popytac jak tam sie zycje itp ??

spanish is more difficult for sure, and i can speak very well :lolz:

spanish is easy... :p ill teach you jelly if you dance in the new shorts from ah store i added?
 
I don't know spanish :) my english is also poor :D
 
Dan moj brachol pracuje w UK od lutego 2006. Mysle ze jak ktos zna dobrze jezyk i ma w miare prace to zyje mu sie dobrze :) ty raczej nie bedziesz mial problemow z jezykiem ;) niestety moj brat nie znal jezyka wogole heh ;) zobacze jak mi sie bedzie tam zylo przez te 2 miechy :)
 
Jellyfish...what are U think about ours DJ @lex?

FAIL, he is playing the anthem NOOOOOOOOOOOO!!!!
373ri8.gif
373ri8.gif
373ri8.gif
373ri8.gif






ok just joking x''DDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Learn some english you polish people! :p :) .. Nice set so far.
 
Dan moj brachol pracuje w UK od lutego 2006. Mysle ze jak ktos zna dobrze jezyk i ma w miare prace to zyje mu sie dobrze :) ty raczej nie bedziesz mial problemow z jezykiem ;) niestety moj brat nie znal jezyka wogole heh ;) zobacze jak mi sie bedzie tam zylo przez te 2 miechy :)


dobra to mi muw co i jak :) bo mnie interesuje
 
ok bede zdawal ci relacje jak sie dorwe to kompa tam :)
zobaczymy ile mi zajmie szukanie roboty dla siebie ;)
Dan nie pekaj jak cos magik z AH cie oprowadzi po UK bo ona chyba tam mieszka hehe ;)
 
well well well little guys xD

alex is ok, good transitions, i think he should look for differents tunes, not play the same tracks as everybody does it, make the difference, he can do it and he has a lot of listeners always

anyway i like his sets, and i like dancing here with people from poland :lmao:

I agree with you babeee
 

Back
Top