23-12-2009 End Of Year Countdown 2009

What set did you enjoy?


  • Total voters
    150
  • Poll closed .
i hate me for leaving my PC for 5 days to go to mountains to spend my Christmas :(:(:(:(:( maybe they have wireless connection so i hardly can hear some tunes :)) , hope so ... till Sunday have fun and take care you all guys :D
 
Louder than Boom owszem, Ciekawy jest jeszcze remix dla Laidbacka- G.O.D jednak wole bardziej oryginał :D

Ja na nr.1 bym dal Shah mój Bóg upliftingowy! Potem Tyas chodź zjechał troche ze swojego pięknego stylu ; /
Ale za to polacy nasi sie wybijają świetnie !
Taki Arctic Moon- True Romance czy Corderoy- Rock Guitar (Arctic Moon Remix) PIĘKNE TRACKI! Mają moc i piekno... Matt Skyer To samo :D

to muszę przyznać w tym roku nasi dali czadu :super: widać mentalność się zmieniła i skończyła się podnieta pici-disco (Kalwi & Remi i inni) oby tak dalej widać że w dobrym kierunku idzie to wszystko :grinning: tylko czekać jak jakiś nasz dj będzie wymieniany jednym tchem z największymi na świecie :)

a i Adam Nickey w tym roku dla mnie numer 1 i jego "In Motion" track of the year :super::choon::super:
 
ID Guess : Ronski Speed feat. Ana Criado - The Deep Devine (Gareth Emery Remix) [euphonic] ::

I can't stay up any later, I have to get up for my final day of work in a few hours :sleeping:

Night all :wave:

:hug:



Ronski Speed
Ronski Speed
Discography at Discogs :book:
Images for Ronski Speed
Real Name: Ronny Schneider

Profile: The East German producer and DJ started his career in 1997, then was quickly signed to brand new label Euphonic.

Aliases: Ron E. Newman, Ronny Schneider, RST (2), Shadowrider
In Groups: Barefoot Brains, Ole & Sven, Sun Decade

Location: Sachsen, Germany







Gareth Emery
Gareth Emery
Discography at Discogs :book:
Images for Gareth Emery
Real Name: Gareth Thomas Rhys Emery

Profile: Trance DJ and producer

Aliases: Cupa, Digital Blues, GTR, Rue De Gar, Runaway (2)
In Groups: Lange vs. Gareth Emery, Wirefly


 
;) Jestem tu od 10 min i chyba już zostanę.
Ja jestem od soboty : D ale malo pisałem teraz jakoś zaczołem dopiero :D
Za 2 tygodnie dla kumpla z tego radia bd nagrywał guest mixa do jego audycji w tym radiu XD więc konto sie przyda :D
 
9:00 94 Dj Blighty
10:00 95 Andy Ace

:wow::wow: 2 amazing sets back to back!!! dame ill be :sleeping::wall:
 
po portal z muzyką zapraszam do mnie na prv bo nie bd pisał tutaj bo to raczej nie zgodne z regulaminem- NOWOSCI OD RAZU W DNIU RELEASU NA TYM FORUM SĄ , Pozatym ejstem tam moderatorem :P
I Szwarc z niego jest

Dokladnie. Zapraszamy ! :)
 
to muszę przyznać w tym roku nasi dali czadu :super: widać mentalność się zmieniła i skończyła się podnieta pici-disco (Kalwi & Remi i inni) oby tak dalej widać że w dobrym kierunku idzie to wszystko :grinning: tylko czekać jak jakiś nasz dj będzie wymieniany jednym tchem z największymi na świecie :)

a i Adam Nickey w tym roku dla mnie numer 1 i jego "In Motion" track of the year :super::choon::super:

Ja wole Calliste Jednak. In Motion mnie nie kręci :D ale o gustach się nie dyskutuje ! :D

To ja cię koego zadziwie Niby mody na kalwi& remi nie ma ale jednak za występ dostają więcej niż nasz świetny n2O ;/ nie wiem czy czytałeś na ftb.pl o zarobkach dj ;/

K&R- 5 tys zł
N2O- 2 tys zł
 
i hate me for leaving my PC for 5 days to go to mountains to spend my Christmas :(:(:(:(:( maybe they have wireless connection so i hardly can hear some tunes :)) , hope so ... till Sunday have fun and take care you all guys :D
:( Distractie placuta!:friends:
 
9:00 94 Dj Blighty
10:00 95 Andy Ace

:wow::wow: 2 amazing sets back to back!!! dame ill be :sleeping::wall:
Yes those will be amazing I'm sure :super:

Watch it though, you are dangerously close to 20k posts :mask:




Stadium Four :bravo::dance::dance:
 
po portal z muzyką zapraszam do mnie na prv bo nie bd pisał tutaj bo to raczej nie zgodne z regulaminem- NOWOSCI OD RAZU W DNIU RELEASU NA TYM FORUM SĄ , Pozatym ejstem tam moderatorem :P
I Szwarc z niego jest

to samo miałem pisać odwiedzać różne fora i radia internetowe (patrzeć na tracklisty grane przez dj) spokojnie można być na czasie w takim przypadku :)
 
:: Lange & Andy Moor - Stadium Four [AVA Recordings] ::






Andy Moor
Andy Moor
Discography at Discogs :book:
Images for Andy Moor
Real Name: Andy Beardmore

Aliases: Andrew Beardmore, Dub Disorder, Dwight van Man, Sworn
In Groups: Indigo (3), Leama & Moor, Lewis & Moor, Tilt, Whiteroom, Zoo DJs
Profile: DJ, producer, remixer, musician



 
danmark_ori+, Vinsanity, TeroA, Acuario51, Szwarc, Luki Luciano, AndyAce, Miss Glam, Matt Senses, Vira, SUNNY TOMORROW+, p10kle, XrCiZeR, SentriX, keni, breda, BehBo0, T-Rance+, senzorianu, Ghost Factor, UnanyMouse, kastis, GATO, MoiseS, Kabra, electronicMeli, Leuzimn+, Noir, bvdh, Vitrommer, Gab, evyqueen87, DjElf, aakos, Decky, damiano, dimmygud, Dings, Pekin Clubbers, ComPYZ, salimtek, FDAD, m1lanezu, Hurricane

I'm off too....tidying up the office before I leave to pick up my son.

Have a wonderful time everyone!

:friends:Merry Christmas to all!:hug::hug::hug::hug:
 

Back
Top