29-12-2006 Polonia in the Mix 002

GREAT SET it is not my style but u know.. :) great beatmatching (small error :P) and good !! thx see U


Next: DJ @lex
 
Tą czy tę jest bez znaczenia, oby dwóch form sie używa, także jak komu wygodniej. :)

Tacy znaczy jacy? znaczy tacy jak Wy, np Ty Mike, Czy Seba, czyli znajomki z AH ;)

Z Mike'em znam się od 1 klasy szkoły podstawowej, potem kontakt się urwał a na nowo 'poznaliśmy się' na AH :) Seba to jego kolega :D Spędzamy we troje tegorocznego Sylwestra i jedziemy na RTX :D A Mike jest prawie moim sąsiadem :P Jak to dziwnie się w życiu układa...
No ale teraz już wiesz, że na Pomorzu to nie tylko Sunrise'owcy :P
 
ClubGirl said:
No ale teraz już wiesz, że na Pomorzu to nie tylko Sunrise'owcy :P

treraz juz wiem, więc jak będę uciekał z domu, walę (uwielbiam te słwo - nie wiem dlaczego :P ) na pomorze haha ;)


Przysłiuchajcie sie jaką ma technike @LeX... drugiej takeij w Polsce nie znajdziecie :D
 
treraz juz wiem, więc jak będę uciekał z domu, walę (uwielbiam te słwo - nie wiem dlaczego :P ) na pomorze haha ;)


Przysłiuchajcie sie jaką ma technike @LeX... drugiej takeij w Polsce nie znajdziecie :D

Wiesz, też je lubię.. :P może takie brzmienie ma ładne ? :>

A @lex owszem... :D Jeden z lepszych polskich DJ'ów.. Zaraz po Kalwi & Remi :LMAO: Just kidding ;)
 
Is there anyone else who wants my gg ? 3 pm's in 5 minutes... ! :)
 

Back
Top