29-12-2006 Polonia in the Mix 002

4. The Last Atlant - Potentialities (Eelke Kleijn Remix) [Toes In The Sand Recordings]
 
n/c normalnie najlepsi lol chyba najslawniejsi dobrze graja ok ale czemu odrazy najlepsi ? ;]

LOL ?! To kogo typujesz bo dla mnie najlepszy jest Oxide, nie tylko umie zagrać, ale i świetne produkcje, remixy >P
 
5. Rocco - Roots 4 Acid (François Dubois Remix) [Buzzin' Fly Records]
 
LOL ?! To kogo typujesz bo dla mnie najlepszy jest Oxide, nie tylko umie zagrać, ale i świetne produkcje, remixy >P

nie sluchales chyba od poczatku wiele dobrych secikow jak narazie a ich co za nazwe lubisz ? za to ze zrobili nutki ? bo jesli tak to sorrry.... dzis bylo wiele swietnych secikow a ich nie koniecznie beda najelsze tego dnia
 
Standardowe pytanko... bo wiesz ze nie mam 18stu :P wredota :)

mi też możesz postawić ;)

Ajj 'wredota' najpiękniejszy komplement jak dla mnie :)

Jakiego drinka chcesz? a może Vodka on the Rocks ?:P
 
Ty wredota ? kiedy ? ja nic nie wiem :P hehehe nie jestes wredota tylko taka zgrywasz::P

Ej, nie psuj mi wizerunku :P a niby czemu Luke tak rozpaczliwie Cię wołał jak gadałam z nim rano na gg ? :P
 
Nie za utworki, tylko za styl słucham jak mam okazje sety n20 i mi bardzo otpowiadają, poprostu trafiają w mój gust. Rozumiem że ktoś woli mniej lub bardziej jakiegoś Dj. Słuchałem z września Polonii i moim zdaniem najlepiej zagrali nitrous i nickey.
 
Nie za utworki, tylko za styl słucham jak mam okazje sety n20 i mi bardzo otpowiadają, poprostu trafiają w mój gust. Rozumiem że ktoś woli mniej lub bardziej jakiegoś Dj. Słuchałem z września Polonii i moim zdaniem najlepiej zagrali nitrous i nickey.

a dla mnie to jedne z bardziej przewidywalnych setow nic nowego ciagle to samo oklepane no ale to moj gust hehe i nie chodzi ze ich nie lubie czy cos poprostu sa inni mniej znani DJ ktorzy graja o wiele lepiej nawet od samego armina (bo armin na live nie ma wspanialego stylu jest dobry ale sa lepsi)
 
Ej, nie psuj mi wizerunku :P a niby czemu Luke tak rozpaczliwie Cię wołał jak gadałam z nim rano na gg ? :P

to sie go spytaj :P bylas mean girl! hehehe nie no jak narazie dla mnie jeszcze nie bylas mean wiec moze dlatego tak mowie :D
 
Może i są lepsi [ to powiedz kogo masz na myśli ] i oczywiście uwielbiam ASOTy i TATWy. Wiadomo audycje armina mają mieszany styl trancu i są gorsze i lepsze audycje.
 
to sie go spytaj :P bylas mean girl! hehehe nie no jak narazie dla mnie jeszcze nie bylas mean wiec moze dlatego tak mowie :D

Ja jestem zła, niedobra, wredna, niedostępna :P Same superlatywy jak widać :D :LMAO:
 

Back
Top