29-12-2006 Polonia in the Mix 002

aj tam przewyzszy ... to co taki Jarek ma czego ie ma taki Krzysiek ( dżon ) to doswiadczenie... a to rzecz bardzo bardzo wazna ... umiejetnosc grania tak samo dobrze z odsluchem jak i bez , w kazdych warunkach dla najrozniejszej publiki ... ja dopiero kilka sytuacji zasmakowalem i nie wiem jak bym sobie w innych poradzil . Jeszcze dluga droga przedemna bardzo dluga.

ale... jestes moim zdaniem na bardzo dobrej drodze... Bardzo szanuje AM za caloksztalt swojej dzialalnosci, ale czas na kogos nowego na rynku... a Ty masz niesamowite predyspozycje do tego, zeby zostac numerem 1 w polsce i nie tylko...
 
O Tobie Johnie usłyszałem dopiero na Sensation :| Wcześniej naqet nie wiedziałem, że istniejesz... no a 15s temu dowiedziałem się, że nie jestes wiele starszy odemnie :)
Także Życzę Ci powodzenia z góry, mimo, że spotykałem się z różnymi opiniami o Tobie :|

Ludzie lubia czasem wymyslac ploty takze nie nalezy we wszyztko wierzyc :]

Pozdrawiam Luke
 
O Tobie Johnie usłyszałem dopiero na Sensation :| Wcześniej naqet nie wiedziałem, że istniejesz... no a 15s temu dowiedziałem się, że nie jestes wiele starszy odemnie :)
Także Życzę Ci powodzenia z góry, mimo, że spotykałem się z różnymi opiniami o Tobie :|
Jakimi opiniami ? jakbys mogl to zapraszam na gg: 3376225
Z czystej ciekawosci chcialbym sie dowiedziec co slyszales ? Bo ja juz sie dowiadywalem tak niestworzonych rzeczy o sobie , ze sie za glowe lapalem z niedowierzaniem ... = ]
 
ale... jestes moim zdaniem na bardzo dobrej drodze... Bardzo szanuje AM za caloksztalt swojej dzialalnosci, ale czas na kogos nowego na rynku... a Ty masz niesamowite predyspozycje do tego, zeby zostac numerem 1 w polsce i nie tylko...
Nie przesadzasz troche?
Weź pod uwage to, że gdy w Polsce modny był trance i wiekszośc grała trance lub sporadycznie house Angelo Mike grał progress, kiedys nie lubiłem setów oraz jego nuty z Thornem - Mango (Polecam przesłuchać bo w takich klimatach utrzymyał AM swe sety).
I robił to bez znaczenia co było modne grał to w czym czuł się najlepiej ;)
Teraz modny jest electro house... i wszyscy to grają, a że JH wspópracuje z AM to nie znaczy, że będzie jego nastepcom. Aw jego setach słychać, że gra to co jest modne :(
 
Jakimi opiniami ? jakbys mogl to zapraszam na gg: 3376225
Z czystej ciekawosci chcialbym sie dowiedziec co slyszales ? Bo ja juz sie dowiadywalem tak niestworzonych rzeczy o sobie , ze sie za glowe lapalem z niedowierzaniem ... = ]

Najważniejsze żebyś robil co robisz i nie przejmować się tym co ludki inne piszą :P
 
Smack My ***** Up

OMG Loving it!!!!
 
welcome John , and waiting for the tracklist! :)
 
Mango znam doskonale... oprocz tego wiem w jakich klimatach utrzymywal sie AM zanim ukazal sie szerokiej publice na wielkich eventach essence... ale w kazdym razie - SZACUNEK DLA CIEBIE DZON ;P
 
Mighty Ducks ! Like polish president and premier :D Hehehehe :LMFAO:
 
mighty ducks spoczatku jak to uslyszalem pare miechow wstecz to niepodobalo mi sie ale im wiecej razy to slysze to mnie nakreca ten kawalek :)
 
Luke Blanc Presents Trance Edition 008 With John Hetmond Guest Mix

14.01.2007


:D Spam wybaczcie :D John pocisniemy :lolz: :lolz:


btw. Bolier & Coenraad - Mighty Ducks \o/
:ridinghor
 

Back
Top