30-11-2008 Ladies Night 001

Vote on your favourite sets from Ladies Night 001


  • Total voters
    127
Szia Shog! Persze felteszem majd hozzám...remélem utólag meghallgatod..vagyis hallgatjátok!

Thank you!
Szia Szanszy
Én is jelen vagyok még most nem tudom kettőkor is itt leszek-e
Elvileg igen,de ha nem majd bepótolom.
 
Thanks szanszy..:):) hm..now is starting bester track than previous... xD:music::music::music: what a dark tunes :bravo::bravo:best track ion this set so far for me:choon:
 
Lovely tune on now:super::super::super:
 
* Now Listening : 696 ~ 15 DJ Anna Lee - Ladies Night 001 on AH.FM *

:wall::wall:

Wailo asked me to upload the gif for Anna Lee coz he had to go, but it seems to be too big for imageshack :( :( :(

Sorry wailo :cry: couldn't post it .....

:cap: oh - bummer ! :console:

:hug: at least you tried ! :grinning:
 
Nice set from dj Anna Lee - well done:clap2:
 
Szia Gabi!! Hát nagyon jó lenne, ha maradnál...:wub:

Elkészült a felirat a Doktor House 5x09 részéhez szóval azt még most meg kell néznem tehát kénytelen leszek fent maradni kettőig :)
(többiek *** néznek,hogy a House-ról beszélek :D ~ többet úgyse értenek.)
 
:super:I love that music:super: massive !!:bravo:

Very Good Job Anna !!!! I'm hope that we will hear You soon !!! 3 last tracks were GREAT !!!!!!
 
Elkészült a felirat a Doktor House 5x09 részéhez szóval azt még most meg kell néznem tehát kénytelen leszek fent maradni kettőig :)
(többiek *** néznek,hogy a House-ról beszélek :D ~ többet úgyse értenek.)


Szerintem a Doctor House-t azért minden nyelven megértik..:D Ha nem , akkor tényleg csak lesnek ..:D Akkor nézd meg és maradj nekem itt, nehogy már ne írhassak magyarul egy szót se...:)
 
Szerintem a Doctor House-t azért minden nyelven megértik..:D Ha nem , akkor tényleg csak lesnek ..:D Akkor nézd meg és maradj nekem itt, nehogy már ne írhassak magyarul egy szót se...:)
Igen arra gondoltam,hogy csak azt értik :D az egészből és nem vágják,hogy mit offolok itt House bácsiról :D

nehogy már ne írhassak magyarul egy szót se.
:):)
 

Back
Top