Bulgaria In The Mix 005

Which djs did you enjoy?


  • Total voters
    27
It is simple , mate. Because of the way things get made, choosed, created, in Bulgaria and the way of behavior between each-other and understandings, true im also bulgarian, true i work with few guys from bulgaria in my label but I've been arround far too much and I am personaly disgusted from the act and way of dealing and "using" others. This is one of the things typical for a bulgarian person no matter in what .. asks for a favor after this doestn know who you are, asks for support after this tells you to gtfo, same is for bulgarian radios, everyone cares only for himself, i an NOT a hater, I just wanna deal with fair and decent people. this is why i preffer to stay aside.
Не казвам, че нещата които си написал са неверни в общия случай, но не е готино да слагаш всички под общ знаменател, макар и аз самия да съм го правил много често преди. Конкурсът се организира от българи, което е нормално предвид факта, че се нарича "Bulgaria In The Mix". Не мисля, че досега е имало подценяване или пренебрежение към някого. Целта му е повече от ясна - да се даде шанс, ефир и широка аудитория на по-слабо известни българси DJ-и, редом до по-известните. Разбира се, доколкото в България може да се говори за известни транс DJ-и. Твой е изборът дали да участваш или не, но без значение какви са мотивите ти, моля те не плюй по чуждия труд и не давай общи квалификации на хора, които дори не познаваш :smile:

Успех в конкурса, ако все пак решиш да участваш!
 
Не казвам, че нещата които си написал са неверни в общия случай, но не е готино да слагаш всички под общ знаменател, макар и аз самия да съм го правил много често преди. Конкурсът се организира от българи, което е нормално предвид факта, че се нарича "Bulgaria In The Mix". Не мисля, че досега е имало подценяване или пренебрежение към някого. Целта му е повече от ясна - да се даде шанс, ефир и широка аудитория на по-слабо известни българси DJ-и, редом до по-известните. Разбира се, доколкото в България може да се говори за известни транс DJ-и. Твой е изборът дали да участваш или не, но без значение какви са мотивите ти, моля те не плюй по чуждия труд и не давай общи квалификации на хора, които дори не познаваш :smile:

Успех в конкурса, ако все пак решиш да участваш!

Почти няма какво да добавя... И все пак Distant Moon (съжалявам, че не ти знам името), можеш да пишеш не БЪЛГАРСКИ език предполагам, нужно ли е цял AH.FM да разбира колко си се отрекъл от онова, което не можеш да избереш? Шепа хора сме тези, които все пак опитваме да правим нещо положително за ОБЩОТО благо на тази музика в страната ни, а ти как помагаш с тези изказвания?

Успех и от мен, ако си промениш мнението.
 
Почти няма какво да добавя... И все пак Distant Moon (съжалявам, че не ти знам името), можеш да пишеш не БЪЛГАРСКИ език предполагам, нужно ли е цял AH.FM да разбира колко си се отрекъл от онова, което не можеш да избереш? Шепа хора сме тези, които все пак опитваме да правим нещо положително за ОБЩОТО благо на тази музика в страната ни, а ти как помагаш с тези изказвания?

Успех и от мен, ако си промениш мнението.

добре може пък да врътна нещо днес има още малко време... нищо не губя все пак
 
shifty.gif
shifty.gif
 
Поздравления на всички, успели да изпратят сета си навреме. Поради редица неприятни, демотивиращи фактори (нямащи общо с форума, музиката и участниците) не успях да изпратя навреме микс, но няма значение. Надявам се съм повече време тук на 30 януари и успея да чуя повечето участници :smile:
 
Nope :) а и разбрах, че имало специални изисквания като "in key" и подобни, което съвсем ме отблъсна, аз лично не съм фен на сетове с тоя тип миксиране а и не го имам за закон в миксирането.
без лоши чувства, просто не ми е мястото в тази среда, инак нямам против да чуя нещо като му дойде времето за евента..
 
Last edited:
Не знам къде си го прочел, но информацията е невярна. Никога не е имало подобно изискване :smile:
 
е сега имена няма да цитирам, не искам да навличам на никого гняв :)
няма значение каквото било- било
 
Dudes - stop typing in your native language.
This is an international forum, with a english type of writing paradigm ( I think )?
Use personal messages. Thank you.
:friends:
 
Last edited:
hey all i been struggling with the first set to fix it .. i had to start it with set #2 .. the encoding on 1st set something wrong with it
 

Back
Top