29-12-2006 Polonia in the Mix 002

01. Above & Beyond - Tri-State [Anjunabeats]
02. Nitrous Oxide - North Pole [Anjunabeats]
03. Insignia - Kaleidoscope Eyes [FiveAM]
04. ID - ID
05. Will Holland & Six Senses - Frantic (Sean Tyas Remix) [Enhanced]
06. ID - ID
07. Greg Downey - Vivid Intend (Original Mix) [Discover]
08. Nitrous Oxide - Orient Express [White]
 
Ja opuściłam w sumie tylko jeden set - Micro ;) Ale za tym Panem nie przepadam i tak więc... :P A tak to od 9, od Maximusa, do 3 czyli końca seta Adama Nickey'a :D

Jestes wielka :) Podobnie jak poziom, ktory chlopaki dzisiaj prezentuja... Juz nie moge sie doczekac POLONIA IN THE MIX 003 (mam nadzieje, ze bedzie)
 
Ja opuściłam w sumie tylko jeden set - Micro ;) Ale za tym Panem nie przepadam i tak więc... :P A tak to od 9, od Maximusa, do 3 czyli końca seta Adama Nickey'a :D


Aniu przybij PIATKE ;) ...a potem trzeba sie jednak wyspac, bo next good event by ah.fm nadejdzie bardzo szybko... :P
 
Napewno będzie, 30.09 była pierwsza edycja niemineło raptem 3 miechów a tu [2]
 
Jestes wielka :) Podobnie jak poziom, ktory chlopaki dzisiaj prezentuja... Juz nie moge sie doczekac POLONIA IN THE MIX 003 (mam nadzieje, ze bedzie)

Kurcze, bo ja zawsze słucham do końca, nie zawsze od początku ( zajęcia na uczelni ;/ ) ale zawsze do końca :D Takich nutek to aż chce się słuchać, poza tym , jak chcę dobrze grać, to muszę dużo słuchać :] a w Polonii 003 to i ja zagram hehehehe
 
Aniu przybij PIATKE ;) ...a potem trzeba sie jednak wyspac, bo next good event by ah.fm nadejdzie bardzo szybko... :P

Hihihh.. Ja potrzebuję bardzo mało snu.. :) o 10.00 pewnie znów tu będę :super: *nałogowiec* :)
 

Back
Top